svg
svg Вартість перекладу
close

Форма швидкого зв’язку

Залишилися питання? Ми готові на них відповісти
 • png png
 • png png
 • png png
 • Додати файл
  png
0 800 75 15 12 бесплатно со всех номеров Украины
svg Вартість перекладу
Перекладаємо 58 мовами світу

Технічний письмовий переклад

Надаємо, мабуть, кращий сервіс для корпоративних клієнтів.
svg Замовити переклад в один клік

Технічний переклад документів

Технічний переклад документів має певні відмінності від перекладу літератури художнього чи інформаційного характеру. Основна відмінність — надмірна кількість специфічної термінології в текстах.

Замовляйте технічний переклад своєї інструкції для користувача іншої країни

Наприклад, слово “cast” звичайна людина, яка володіє англійською мовою, перекладає як  «кидок», або «кидати». Але в медичній документації це слово може означати «гіпсова накладка» чи «гіпс». Це далеко не єдине, чим технічний переклад відрізняється від інших видів перекладу.

Технічний переклад в Києві

Письмовий технічний переклад може стосуватися авіа- та машинобудування, механіки та інших галузей, які так чи інакше мають відношення до технічної термінології. Найчастіше технічні перекладачі працюють з такими видами документів:

 •     інструкції;
 •     технічна література;
 •     науково-технічні статті;
 •     нормативні та юридичні документи;
 •     бізнес-презентації;

Додаткових умінь вимагає переклад креслень і схем. Для роботи зі схемами часто залучають не тільки технічного перекладача, редактора і коректора, а й верстальника.

Зазвичай у нас замовляють письмовий технічний переклад документів, бізнесових та рекламних текстів, а також усний (послідовний чи синхронний) переклад у Києві. Проте, в разі потреби ми зможемо надати спеціаліста для вашого заходу і в інших містах України.

 • svg
  Сфера

  бізнес, робота, навчання

 • svg
  Вартість

  від 0,40 грн / слово

 • svg
  Термін

  від 1 кален.дня

svg
Відправити запит

Форма для тих, кому потрібно терміново!

Введіть свої дані, і вже за хвилину ваш проєкт буде в процесі виконання.
 • png png
 • png png

Як ми готуємо проект
до запуску

Перевірка готовності до запуску

Менеджер по роботі з клієнтами консультує з усіх питань і пропонує вам найвигідніше рішення, формує ТЗ для проектного відділу і підтримує з вами зв'язок.

Збір і організація команди

Проектний менеджер формує команду виконавців на підставі Технічного завдання та контролює процес реалізації на всіх етапах роботи з проектом.

Запуск ракети

Профільний перекладач робить переклад, редактор і коректор виконують перевірку якості відповідно до стандартів.

бюро перекладів

Компанії-клієнти

відгуки

Що про нас говорять наші клієнти

Чудова робота! Вже не вперше звертаємося, і завжди задоволені результатом. І швидкість, і якість — все на найвищому рівні. Наш менеджер Марія Рубан завжди на зв'язку, і готова відповісти на всі питання. Раді співпраці!»

photo
Галина Поліщук
КЕРІВНИК ВІДДІЛУ ПЕРЕКЛАДІВ RAIFFEISEN BANK AVAL

«Терміновий і правильний переклад документа дуже допоміг нашій компанії у вирішенні несподіваної складної ситуації. Таких стислих термінів (переклад ми отримали впродовж години!) не пропонує жодна з перекладацьких компаній.»

photo
Бен Нун Давід
ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР ТОВ «АЛМАЗ-ДІАМАНТ Ю»

Звертаюся тільки до цього бюро, і ще жодного разу не пожалкувала! Розуміють із півслова, виконують свою роботу швидко і якісно. Особлива вдячність менеджеру Микиті. Вважаю, що компанії дуже пощастило, що її представляють такі професіонали! Дякую, наступного разу тільки до вас!

photo
Катерина Іщенко

Мій перший досвід звернення до агентства перекладів виявився вдалим. Приємна менеджерка, Марія Рубан, відповідає оперативно і надає всю необхідну інформацію. Вузькоспеціалізований переклад був виконаний вчасно й якісно, а також досить швидко завірений у нотаріуса, і все це протягом одного дня. Рекомендую.

photo
Карина Малець

Моя сім'я співпрацює з Mister Kronos уже протягом 2 років. За цей час співробітники фірми продемонстрували високу швидкість та чудову якість роботи, а також готовність піти назустріч за форс-мажорних обставин. Ми дуже вдячні компанії і рекомендуємо її кожному, кому необхідний якісний переклад!)

photo
Павло Харченко

Якісна та оперативна робота, завжди можна розраховувати на цю компанію.

photo
Олена Горобець
photo
Юлія Венцковська
CEO MK:translations

Я особисто контролюю, щоб співпраця з нашою командою була успішна та комфортна.

Розрахуйте вартість запуску вашого проєкту

Заповніть форму і прикріпіть документ ― ми повідомимо точну вартість замовлення на вашу пошту.

 • png png
 • png png
 • png png
 • Додати файл
  png

Ми пропонуємо гнучкі способи оплати

 • png
  Банківський переказ з ПДВ
 • png
  Банківський переказ без ПДВ
 • png
  Оплата через Приват24
 • png
  Банківський переказ в євро / доларах

Переваги професійного технічного перекладу документів

Можна, звісно, замовити переклад у фрілансера, проте є ризик, що все одно доведеться перероблювати документ в бюро і, відповідно, платити двічі. Основна причина поганої якості — недостатня кваліфікованість найнятого «з вулиці» перекладача.

Традиційної філологічної освіти в такому випадку вже недостатньо. Для того, аби точно та безпомилково виконати письмовий технічний переклад документів (на зразок, доповідь з мікробіології чи інструкцію до будівельного матеріалу), необхідно мати спеціальну освіту або багатий досвід. І буде краще, якщо перекладач буде отримувати досвід на власних помилках не в процесі роботи з вашими текстами.

Саме тому, звертаючись до професійного бюро перекладів MK:translations, ви можете бути абсолютно впевнені, що для вас буде підібраний найкращий спеціаліст з потрібної тематики.

Також, перекладачі-фрілансери часто приймають одразу декілька замовлень, і тому не можуть впоратися з роботою у встановлені терміни. Ми, в свою чергу, цінуємо свою репутацію та репутацію своїх клієнтів, тому дотримуємося дедлайнів.

Якщо ваше замовлення має великий об’єм, то для роботи над ним буде залучений не один перекладач, а ціла команда. Це сприятиме виконанню роботи для вас згідно зі встановленими термінами. При замовленні великого об’єму технічного перекладу ціна буде відрізнятися від невеликих замовлень. Менеджер вирахує вартість послуг відповідно спеціального прайсу, та озвучить суму до сплати по телефону.

Що бюро технічних перекладів МК:translations може запропонувати?

Переклади в МК:translations відрізняються від перекладів інших компаній низкою переваг.

По-перше, це висока швидкість виконання замовлень. Менеджер не буде шокований великим об’ємом вашого замовлення і жорстким дедлайном. Надто великими замовленнями буде займатися відразу декілька досвідчених перекладачів.

По-друге, гарантія якості отриманого перекладу. Ви можете не хвилюватися, що ваші клієнти знайдуть помилки чи інші неточності в вашому тексті, адже, окрім перекладачів, замовлення додатково перевіряється редактором і коректором.

Третьою перевагою є індивідуальний підхід до кожного клієнта. Під час оформлення замовлення ваш персональний менеджер запитає у вас про всі деталі:

 •     тематику;
 •     обсяг тексту;
 •     строки;
 •     складність;
 •     ваші особисті побажання.

На основі цих пунктів буде сформована ціна технічного перекладу вашого тексту.

Якщо ви бажаєте замовити письмовий технічний переклад документів в MK:translations в Києві, зателефонуйте чи напишіть нам, і ви отримаєте вичерпні відповіді на всі ваші запитання.

Інші послуги

svg

Транскреація

Транскреація — це робота не тільки з текстом, але і візуальними образами: зображеннями та відео. Перекласти самі лише слова для транскреації недостатньо.

svg

Усний переклад

Для лінгвіста одним із найскладніших завдань є опанування усним перекладом.  Для цього дуже важливо досконально знати мову, її історію, теорію і будову, а також вивчати культуру країни, на території якої нею користуються.

svg

Локалізація сайту

Люди створюють запити англійською, французькою та іншими мовами, тому пошукові системи вас не знаходять. Як привернути увагу більшої кількості покупців до вашого сайту? Відповідь проста: замовити локалізацію сайту.

svg

Медичний переклад

Адаптацією наукових текстів медичної тематики займаються не просто перекладачі, а перекладачі медичні, виключно з закінченою вищою медичною освітою. Наші фахівці не лінуються перевірити переклад медичних термінів у словниках, а також в разі необхідності звертаються за консультацією до лікарів.

svg

Біологічний переклад

Наші перекладачі зроблять для вас якісний біологічний переклад англійською мовою чи будь-якою іншою мовою.

Якщо ви не знайшли
те, що шукали, –
не поспішайте закрити сторінку

Просто натисніть на кнопку нижче, і ми зв'яжемося з вами, щоб розповісти про всі послуги компанії.

svg Зв'язатися з нами
0 800 75 15 12 бесплатно со всех номеров Украины
Украина, Киев, Ул. Кириловская, 15а/1, офис 6
+38 (044) 221-01-19, e-mail: hi@mk-translations.ua