svg
svg Розрахуйте вартість
close

Форма швидкого зв’язку

Залишилися питання? Ми готові на них відповісти

  • png png
  • png png
  • png png
  • Додати файл
   png
  0 800 75 15 12 безкоштовно з усіх номерів України
  svg Розрахуйте вартість
  Меню
  Перекладаємо 58 мовами світу

  Технічний письмовий переклад

  • svg
  • svg
  • Більше 500 перекладачів у всьому світі
  • Редакторське вичитування і коректура
  • Оптимізуємо ваші витрати за допомогою пам’яті перекладів і глосаріїв
  • Міжнародні стандарти якості
  svg Залишити заявку

  Технічний переклад документів

  Технічний переклад документів має певні відмінності від перекладу літератури художнього чи інформаційного характеру. Основна відмінність — надмірна кількість специфічної термінології в текстах.

  Замовляйте технічний переклад своєї інструкції для користувача іншої країни

  Наприклад, слово “cast” звичайна людина, яка володіє англійською мовою, перекладає як  «кидок», або «кидати». Але в медичній документації це слово може означати «гіпсова накладка» чи «гіпс». Це далеко не єдине, чим технічний переклад відрізняється від інших видів перекладу.

  Технічний переклад в Києві

  Письмовий технічний переклад може стосуватися авіа- та машинобудування, механіки та інших галузей, які так чи інакше мають відношення до технічної термінології. Найчастіше технічні перекладачі працюють з такими видами документів:

  •     інструкції;
  •     технічна література;
  •     науково-технічні статті;
  •     нормативні та юридичні документи;
  •     бізнес-презентації;

  Додаткових умінь вимагає переклад креслень і схем. Для роботи зі схемами часто залучають не тільки технічного перекладача, редактора і коректора, а й верстальника.

  Зазвичай у нас замовляють письмовий технічний переклад документів, бізнесових та рекламних текстів, а також усний (послідовний чи синхронний) переклад у Києві. Проте, в разі потреби ми зможемо надати спеціаліста для вашого заходу і в інших містах України.

  • svg
   Сфера

   бізнес, робота, навчання

  • svg
   Вартість

   від 0,40 грн / слово

  • svg
   Термін

   від 1 кален.дня

  svg

  Форма для тих, кому потрібно терміново!

  Введіть свої дані, і вже за хвилину ваш проєкт буде в процесі виконання.

   • png png
   • png png

   Процес роботи над проєктами в MK:translations

   Перевірка готовності до запуску

   Менеджер по роботі з клієнтами консультує з усіх питань і пропонує вам найвигідніше рішення, формує ТЗ для проектного відділу і підтримує з вами зв'язок.

   Збір і організація команди

   Проектний менеджер формує команду виконавців на підставі Технічного завдання та контролює процес реалізації на всіх етапах роботи з проектом.

   Запуск ракети

   Профільний перекладач робить переклад, редактор і коректор виконують перевірку якості відповідно до стандартів.

   Компанії, для яких ми виконали переклади і локалізацію

   відгуки

   Клієнти про переклади і локалізацію від MK:translations

   Чудова робота! Вже не вперше звертаємося, і завжди задоволені результатом. І швидкість, і якість — все на найвищому рівні. Наш менеджер Марія завжди на зв'язку, і готова відповісти на всі питання. Раді співпраці!»

   photo
   Галина Поліщук
   КЕРІВНИК ВІДДІЛУ ПЕРЕКЛАДІВ RAIFFEISEN BANK AVAL

   «Терміновий і правильний переклад документа дуже допоміг нашій компанії у вирішенні несподіваної складної ситуації. Таких стислих термінів (переклад ми отримали впродовж години!) не пропонує жодна з перекладацьких компаній.»

   photo
   Бен Нун Давід
   ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР ТОВ «АЛМАЗ-ДІАМАНТ Ю»

   Звертаюся тільки до цього бюро, і ще жодного разу не пожалкувала! Розуміють із півслова, виконують свою роботу швидко і якісно. Особлива вдячність менеджеру Микиті. Вважаю, що компанії дуже пощастило, що її представляють такі професіонали! Дякую, наступного разу тільки до вас!

   photo
   Катерина Іщенко

   Мій перший досвід звернення до агентства перекладів виявився вдалим. Приємна менеджерка, Марія, відповідає оперативно і надає всю необхідну інформацію. Вузькоспеціалізований переклад був виконаний вчасно й якісно, а також досить швидко завірений у нотаріуса, і все це протягом одного дня. Рекомендую.

   photo
   Карина Малець

   Моя сім'я співпрацює з Mister Kronos уже протягом 2 років. За цей час співробітники фірми продемонстрували високу швидкість та чудову якість роботи, а також готовність піти назустріч за форс-мажорних обставин. Ми дуже вдячні компанії і рекомендуємо її кожному, кому необхідний якісний переклад!)

   photo
   Павло Харченко

   Якісна та оперативна робота, завжди можна розраховувати на цю компанію.

   photo
   Олена Горобець
   photo
   Юлія Венцковська
   CEO MK:translations

   Я особисто контролюю, щоб співпраця з нашою командою була успішна та комфортна.

   Розрахуйте вартість запуску вашого проєкту

   Заповніть форму і прикріпіть документ ― ми повідомимо точну вартість замовлення на вашу пошту.

    • png png
    • png png
    • png png
    • Додати файл
     png

    Ми пропонуємо гнучкі способи оплати

    • png
     Банківський переказ з ПДВ
    • png
     Банківський переказ без ПДВ
    • png
     Оплата через Приват24
    • png
     Банківський переказ в євро / доларах

    Переваги професійного технічного перекладу документів

    Можна, звісно, замовити переклад у фрілансера, проте є ризик, що все одно доведеться перероблювати документ в бюро і, відповідно, платити двічі. Основна причина поганої якості — недостатня кваліфікованість найнятого «з вулиці» перекладача.

    Традиційної філологічної освіти в такому випадку вже недостатньо. Для того, аби точно та безпомилково виконати письмовий технічний переклад документів (на зразок, доповідь з мікробіології чи інструкцію до будівельного матеріалу), необхідно мати спеціальну освіту або багатий досвід. І буде краще, якщо перекладач буде отримувати досвід на власних помилках не в процесі роботи з вашими текстами.

    Саме тому, звертаючись до професійного бюро перекладів MK:translations, ви можете бути абсолютно впевнені, що для вас буде підібраний найкращий спеціаліст з потрібної тематики.

    Також, перекладачі-фрілансери часто приймають одразу декілька замовлень, і тому не можуть впоратися з роботою у встановлені терміни. Ми, в свою чергу, цінуємо свою репутацію та репутацію своїх клієнтів, тому дотримуємося дедлайнів.

    Якщо ваше замовлення має великий об’єм, то для роботи над ним буде залучений не один перекладач, а ціла команда. Це сприятиме виконанню роботи для вас згідно зі встановленими термінами. При замовленні великого об’єму технічного перекладу ціна буде відрізнятися від невеликих замовлень. Менеджер вирахує вартість послуг відповідно спеціального прайсу, та озвучить суму до сплати по телефону.

    Що бюро технічних перекладів МК:translations може запропонувати?

    Переклади в МК:translations відрізняються від перекладів інших компаній низкою переваг.

    По-перше, це висока швидкість виконання замовлень. Менеджер не буде шокований великим об’ємом вашого замовлення і жорстким дедлайном. Надто великими замовленнями буде займатися відразу декілька досвідчених перекладачів.

    По-друге, гарантія якості отриманого перекладу. Ви можете не хвилюватися, що ваші клієнти знайдуть помилки чи інші неточності в вашому тексті, адже, окрім перекладачів, замовлення додатково перевіряється редактором і коректором.

    Третьою перевагою є індивідуальний підхід до кожного клієнта. Під час оформлення замовлення ваш персональний менеджер запитає у вас про всі деталі:

    •     тематику;
    •     обсяг тексту;
    •     строки;
    •     складність;
    •     ваші особисті побажання.

    На основі цих пунктів буде сформована ціна технічного перекладу вашого тексту.

    Якщо ви бажаєте замовити письмовий технічний переклад документів в MK:translations в Києві, зателефонуйте чи напишіть нам, і ви отримаєте вичерпні відповіді на всі ваші запитання.

    Інші послуги

    svg

    Біологічний переклад

    Наші перекладачі зроблять для вас якісний біологічний переклад англійською мовою чи будь-якою іншою мовою.

    svg

    Транскреація

    Транскреація — це робота не тільки з текстом, але і візуальними образами: зображеннями та відео. Перекласти самі лише слова для транскреації недостатньо.

    svg

    Художній переклад

    Завдання виконавця, який виконує художній переклад — зберегти авторський стиль та не втратити головну суть в процесі адаптування твору на іншу мову. Тому переклад має виконувати людина з лінгвістичною освітою, багатим досвідом саме в художніх перекладах і значним словниковим запасом.

    svg

    Медичний переклад

    Адаптацією наукових текстів медичної тематики займаються не просто перекладачі, а перекладачі медичні, виключно з закінченою вищою медичною освітою. Наші фахівці не лінуються перевірити переклад медичних термінів у словниках, а також в разі необхідності звертаються за консультацією до лікарів.

    svg

    Переклад для бізнесу

    Для того, аби ваш бізнес був дійсно успішним, необхідно орієнтуватися не тільки на вітчизняного покупця, а й на закордонних клієнтів. З цією метою, вся ваша документація має бути презентована мовою цільової аудиторії.

    svg

    Юридичний переклад

    У вирішенні юридичних питань необхідна точність. При перекладі правових документів з однієї мови на іншу кожна помилка може коштувати чималих грошей або призвести до паперової тяганини.

    Якщо ви не знайшли
    те, що шукали, –
    не поспішайте закрити сторінку

    Просто натисніть на кнопку нижче, і ми зв'яжемося з вами, щоб розповісти про всі послуги компанії.

    svg Зв'язатися з нами
    0 800 75 15 12 безкоштовно з усіх номерів України
    Украина, Киев, Ул. Кириловская, 15а/1, офис 6
    +38 (044) 221-01-19, e-mail: hi@mk-translations.ua