svg
svg Вартість перекладу
close

Форма швидкого зв’язку

Залишилися питання? Ми готові на них відповісти
 • png png
 • png png
 • png png
 • Додати файл
  png
0 800 75 15 12 бесплатно со всех номеров Украины
svg Вартість перекладу
Перекладаємо 58 мовами світу

Переклад для бізнесу

Надаємо, мабуть, кращий сервіс для корпоративних клієнтів.
svg Замовити переклад в один клік

Переклад для бізнесу

Для того, аби ваш бізнес був дійсно успішним, необхідно орієнтуватися не тільки на вітчизняного покупця, а й на закордонних клієнтів. З цією метою, вся ваша документація має бути презентована мовою цільової аудиторії.

Усний та письмовий бізнес-переклад текстів

Недосвідчений перекладач може запросто сплутати значення “brief”, і там, де мала бути «коротка інструкція», натомість матимете «грубий». А термін “quote” перетвориться з «призначеної, запропонованої ціни» на «цитату».

Тож якщо ви не хочете мати безглуздий вигляд перед іноземними партнерами, вам варто замовити послугу письмового перекладу для бізнесу в професійній компанії. Цією послугою скористалися вже 70% наших клієнтів.

Які документи відносяться до категорії бізнес-перекладу?

Незалежно від розміру компанії, існує безліч видів документації та презентаційного матеріалу, які потребують бізнес-перекладу, а саме:

 •     договори,
 •     бізнес-плани,
 •     презентації,
 •     доповіді,
 •     прайс-листи,
 •     описи товарів і послуг,
 •     комерційні пропозиції,
 •     корпоративні документи,
 •     тендерна документація.

Усі перераховані види документів вимагають від перекладача не просто базових знань англійської чи будь-якої іншої мови, а й знань термінології, правил іноземного діловодства та досвіду в сфері бізнесу.

Кожен спеціаліст компанії MK:translations володіє необхідною кваліфікацією та стажем роботи щонайменше 3 роки. Це дає гарантію, що репутація компанії не постраждає, а мовний бар’єр не завадить досягненню взаєморозуміння з іноземними колегами.

 • svg
  Сфера

  бізнес

 • svg
  Вартість

  від 0,40 грн / слово

 • svg
  Термін

  від 1 кален.дня

svg
Відправити запит

Форма для тих, кому потрібно терміново!

Введіть свої дані, і вже за хвилину ваш проєкт буде в процесі виконання.
 • png png
 • png png

Як ми готуємо проект
до запуску

Перевірка готовності до запуску

Менеджер по роботі з клієнтами консультує з усіх питань і пропонує вам найвигідніше рішення, формує ТЗ для проектного відділу і підтримує з вами зв'язок.

Збір і організація команди

Проектний менеджер формує команду виконавців на підставі Технічного завдання та контролює процес реалізації на всіх етапах роботи з проектом.

Запуск ракети

Профільний перекладач робить переклад, редактор і коректор виконують перевірку якості відповідно до стандартів.

бюро перекладів

Компанії-клієнти

відгуки

Що про нас говорять наші клієнти

Чудова робота! Вже не вперше звертаємося, і завжди задоволені результатом. І швидкість, і якість — все на найвищому рівні. Наш менеджер Марія Рубан завжди на зв'язку, і готова відповісти на всі питання. Раді співпраці!»

photo
Галина Поліщук
КЕРІВНИК ВІДДІЛУ ПЕРЕКЛАДІВ RAIFFEISEN BANK AVAL

«Терміновий і правильний переклад документа дуже допоміг нашій компанії у вирішенні несподіваної складної ситуації. Таких стислих термінів (переклад ми отримали впродовж години!) не пропонує жодна з перекладацьких компаній.»

photo
Бен Нун Давід
ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР ТОВ «АЛМАЗ-ДІАМАНТ Ю»

Звертаюся тільки до цього бюро, і ще жодного разу не пожалкувала! Розуміють із півслова, виконують свою роботу швидко і якісно. Особлива вдячність менеджеру Микиті. Вважаю, що компанії дуже пощастило, що її представляють такі професіонали! Дякую, наступного разу тільки до вас!

photo
Катерина Іщенко

Мій перший досвід звернення до агентства перекладів виявився вдалим. Приємна менеджерка, Марія Рубан, відповідає оперативно і надає всю необхідну інформацію. Вузькоспеціалізований переклад був виконаний вчасно й якісно, а також досить швидко завірений у нотаріуса, і все це протягом одного дня. Рекомендую.

photo
Карина Малець

Моя сім'я співпрацює з Mister Kronos уже протягом 2 років. За цей час співробітники фірми продемонстрували високу швидкість та чудову якість роботи, а також готовність піти назустріч за форс-мажорних обставин. Ми дуже вдячні компанії і рекомендуємо її кожному, кому необхідний якісний переклад!)

photo
Павло Харченко

Якісна та оперативна робота, завжди можна розраховувати на цю компанію.

photo
Олена Горобець
photo
Юлія Венцковська
CEO MK:translations

Я особисто контролюю, щоб співпраця з нашою командою була успішна та комфортна.

Розрахуйте вартість запуску вашого проєкту

Заповніть форму і прикріпіть документ ― ми повідомимо точну вартість замовлення на вашу пошту.

 • png png
 • png png
 • png png
 • Додати файл
  png

Ми пропонуємо гнучкі способи оплати

 • png
  Банківський переказ з ПДВ
 • png
  Банківський переказ без ПДВ
 • png
  Оплата через Приват24
 • png
  Банківський переказ в євро / доларах

Усний переклад для бізнесу

Дуже важливим фактором у бізнесі є створення першого враження на бізнес-зустрічах чи презентаціях послуг, адже від цього може залежати, як вас сприйматиме ваш майбутній клієнт.

Існує безліч прикладів невдалих усних бізнес-перекладів. Один з найбільш курйозних відбувся в 1977 році в Польщі, коли президент США Джиммі Картер виголошував публічну промову.

З легкої руки перекладача-синхроніста, де мало бути «Я прибув сьогодні до США» натомість отримали «Я покинув сьогодні США, аби ніколи не повернутися… ». Перекладача, звісно, замінили, проте репутація вже була підірвана. Саме тому необхідно, щоб вас представляв компетентний спеціаліст.

Компанія MK:translations, яка спеціалізується на бізнес-перекладах, супроводжує клієнтів не тільки на бізнес-зустрічах, а й на семінарах, конференціях та тривалих ділових заходах.

Ми гарантуємо якість виконаного перекладу під час супроводу замовника. А якщо зустріч запланована на більш тривалий час, ми зможемо надати декілька спеціалістів для здійснення усного перекладу.

Тож якщо ви хочете гідно виглядати на іноземному ринку, зв’яжіться з нашим консультантом. Разом з ним ви підберете найоптимальніший варіант виконання необхідного вам бізнес-перекладу тексту.

Інші послуги

svg

Переклад рекламних слоганів і текстів

Якісний переклад рекламних слоганів привертає увагу покупців та надає бренду впізнаваності на іноземних ринках, в той час як неточна інтерпретація перекладачем слогану може спричинити мільйонні збитки.

svg

Біологічний переклад

Наші перекладачі зроблять для вас якісний біологічний переклад англійською мовою чи будь-якою іншою мовою.

svg

Переклад аудіо та відео

Якщо ви хочете оживити та урізноманітнити свій сайт, чи донести інформацію до закордонного клієнта в більш цікавій формі, вам слід скористатися послугою перекладу аудіо- та відеофайлів.

svg

Апостилювання документів

Апостилювання — це спрощена процедура консульської легалізації документа. На відміну від консульського підтвердження оригінальності, проставлення апостиля займає менше часу, і до того ж підходить одночасно для декількох країн.

svg

Художній переклад

Завдання виконавця, який виконує художній переклад — зберегти авторський стиль та не втратити головну суть в процесі адаптування твору на іншу мову. Тому переклад має виконувати людина з лінгвістичною освітою, багатим досвідом саме в художніх перекладах і значним словниковим запасом.

svg

Медичний переклад

Адаптацією наукових текстів медичної тематики займаються не просто перекладачі, а перекладачі медичні, виключно з закінченою вищою медичною освітою. Наші фахівці не лінуються перевірити переклад медичних термінів у словниках, а також в разі необхідності звертаються за консультацією до лікарів.

Якщо ви не знайшли
те, що шукали, –
не поспішайте закрити сторінку

Просто натисніть на кнопку нижче, і ми зв'яжемося з вами, щоб розповісти про всі послуги компанії.

svg Зв'язатися з нами
0 800 75 15 12 бесплатно со всех номеров Украины
Украина, Киев, Ул. Кириловская, 15а/1, офис 6
+38 (044) 221-01-19, e-mail: hi@mk-translations.ua