svg
close

Форма швидкого зв’язку

Залишилися питання? Ми готові на них відповісти
svg Зв'язатися з нами

Переклад для бізнесу

Для того, аби ваш бізнес був дійсно успішним, необхідно орієнтуватися не тільки на вітчизняного покупця, а й на закордонних клієнтів. З цією метою, вся ваша документація має бути презентована мовою цільової аудиторії.

Усний та письмовий бізнес-переклад текстів

Недосвідчений перекладач може запросто сплутати значення “brief”, і там, де мала бути «коротка інструкція», натомість матимете «грубий». А термін “quote” перетвориться з «призначеної, запропонованої ціни» на «цитату».

Тож якщо ви не хочете мати безглуздий вигляд перед іноземними партнерами, вам варто замовити послугу письмового перекладу для бізнесу в професійній компанії. Цією послугою скористалися вже 70% наших клієнтів.

Які документи відносяться до категорії бізнес-перекладу?

Незалежно від розміру компанії, існує безліч видів документації та презентаційного матеріалу, які потребують бізнес-перекладу, а саме:

 •     договори,
 •     бізнес-плани,
 •     презентації,
 •     доповіді,
 •     прайс-листи,
 •     описи товарів і послуг,
 •     комерційні пропозиції,
 •     корпоративні документи,
 •     тендерна документація.

Усі перераховані види документів вимагають від перекладача не просто базових знань англійської чи будь-якої іншої мови, а й знань термінології, правил іноземного діловодства та досвіду в сфері бізнесу.

Кожен спеціаліст компанії MK:translations володіє необхідною кваліфікацією та стажем роботи щонайменше 3 роки. Це дає гарантію, що репутація компанії не постраждає, а мовний бар’єр не завадить досягненню взаєморозуміння з іноземними колегами.

 • svg
  Сфера

  бізнес

 • svg
  Вартість

  від 85 грн за слово

 • svg
  Термін

  від 1 кален.дня

svg
Залишити заявку

Ми знаємо ціну часу, тому терміни здачі перекладу
встановлюєте ви

Заповніть швидку форму і дізнайтеся, скільки коштує втілити в життя ваш проєкт.
 • png png
 • png png
 • png png
 • Додати файл
  png

Усний переклад для бізнесу

Дуже важливим фактором у бізнесі є створення першого враження на бізнес-зустрічах чи презентаціях послуг, адже від цього може залежати, як вас сприйматиме ваш майбутній клієнт.

Існує безліч прикладів невдалих усних бізнес-перекладів. Один з найбільш курйозних відбувся в 1977 році в Польщі, коли президент США Джиммі Картер виголошував публічну промову.

З легкої руки перекладача-синхроніста, де мало бути «Я прибув сьогодні до США» натомість отримали «Я покинув сьогодні США, аби ніколи не повернутися… ». Перекладача, звісно, замінили, проте репутація вже була підірвана. Саме тому необхідно, щоб вас представляв компетентний спеціаліст.

Компанія MK:translations, яка спеціалізується на бізнес-перекладах, супроводжує клієнтів не тільки на бізнес-зустрічах, а й на семінарах, конференціях та тривалих ділових заходах.

Ми гарантуємо якість виконаного перекладу під час супроводу замовника. А якщо зустріч запланована на більш тривалий час, ми зможемо надати декілька спеціалістів для здійснення усного перекладу.

Тож якщо ви хочете гідно виглядати на іноземному ринку, зв’яжіться з нашим консультантом. Разом з ним ви підберете найоптимальніший варіант виконання необхідного вам бізнес-перекладу тексту.

Інші послуги

svg

Транскреація

svg

Апостилювання документів

svg

Біологічний переклад

svg

Художній переклад

svg

Медичний переклад

svg

Локалізація сайту

Люди створюють запити англійською, французькою та іншими мовами, тому пошукові системи вас не знаходять. Як привернути увагу більшої кількості покупців до вашого сайту? Відповідь проста: замовити локалізацію сайту.

svg

Переклад аудіо та відео

Якщо ви хочете оживити та урізноманітнити свій сайт, чи донести інформацію до закордонного клієнта в більш цікавій формі, вам слід скористатися послугою перекладу аудіо- та відеофайлів.

svg

Переклад рекламних слоганів і текстів

svg

Юридичний переклад

svg

Технічний переклад документів

svg

Усний переклад

Для лінгвіста одним із найскладніших завдань є опанування усним перекладом.  Для цього дуже важливо досконально знати мову, її історію, теорію і будову, а також вивчати культуру країни, на території якої нею користуються.

Якщо ви не знайшли
те, що шукали, –
не поспішайте закрити сторінку

Просто натисніть на кнопку нижче, і ми зв'яжемося з вами, щоб розповісти про всі послуги компанії.

svg Зв'язатися з нами
Украина, Киев, Ул. Кириловская, 15а/1, офис 6
+38 (044) 221-01-19, e-mail: hi@mk-translations.ua