svg
svg Розрахуйте вартість
close

Форма швидкого зв’язку

Залишилися питання? Ми готові на них відповісти

  0 800 33 20 41 безкоштовно з будь-яких номерів України
  svg Замовити в 1 клік

  Користувацька угода

  Перед відвідуванням цього сайту наполегливо рекомендуємо ознайомитися з правилами й політикою сайту, викладеними в цій Угоді. Використання ресурсу можливо тільки на умовах цієї Угоди. Якщо Ви не погоджуєтеся з умовами цієї Угоди в повному обсязі, Ви не можете використовувати ресурс mk-translations.ua

  Ця Угода (Далі – «Угода») регулює відносини між адміністрацією сайту mk-translations.ua, іменованою далі — «Адміністрація», і будь-якою особою, яка відвідує (користується) сайтом mk-translations.ua, що має назву далі — «Користувач».

  Якщо ви вже почали використовувати сайт та бажаєте отримати роз’яснення або відповіді, напишіть Адміністрації ресурсу за адресою, вказаною в розділі Контакти.

  1. ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

  Цей ресурс належить та підтримується БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ MK:TRANSLATIONS (далі – MK:translations). MK:translations виконує професійні переклади з/на 80+ іноземних мов різної тематики та рівня складності, а також надає послуги локалізації та міжнародного просування бізнесу. На сайті mk-translations.ua надана інформація про такі послуги, а також новини та статті, пов’язані з темою переказів і розвитком бізнесу за кордоном.

  • АВТОРСЬКІ ПРАВА

  Інформація, що міститься на сайті mk-translations.ua у вигляді текстів, зображень та інших матеріалів, є інтелектуальною власністю MK:translations або була розміщена на сайті з дозволу правовласників.

  Використовувати матеріали, розміщені на сайті, можна виключно в некомерційних цілях з метою ознайомлення. Будь-яке відтворення, копіювання, поширення, публікація або інше використання інформації та матеріалів, розміщених на сайті (повністю або частково) в інших цілях, в тому числі комерційних, без письмової згоди MK:translations заборонено. За порушення авторських прав чинним законодавством України передбачена цивільна, адміністративна та кримінальна відповідальність.

  • ЗМІСТ

  Інформацію, розміщену на сайті mk-translations.ua, необхідно використовувати в загальних інформаційних цілях. Адміністрація не дає гарантій й не робить ніяких заяв щодо точності або повноти інформації, розміщеної на сайті. MK: translations не несе відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки, штрафи, що виникли в результаті використання інформації, наявної на цьому сайті.

  Перед використанням будь-яких порад або інформації наполегливо рекомендуємо проконсультуватися з відповідним фахівцем. Оскільки вся інформація на сайті носить виключно ознайомчий характер.

  Адміністрація залишає за собою право вносити будь-які зміни на сайті mk-translations.ua в той момент, коли вважає це за необхідне, без додаткового інформування користувачів.

  Зазначені на сайті ціни, пропозиції, форми замовлень і т.п. не є публічною офертою MK:translations. Користувач сайту після ознайомлення з розміщеною на сайті інформацією вправі зробити оферту MK:translations шляхом заповнення форми замовлення. Така дія буде вважатися офертою користувача з придбання послуг на умовах, зазначених на сайті.

  • ПОСИЛАННЯ НА СТОРОННІ РЕСУРСИ

  Автоматичні посилання на сторонні інтернет-ресурси, розміщені в різних розділах сайту, не обов’язково означають, що Адміністрація підтримує ці сайти або пов’язана з їх власниками. MK: translations та його співробітники не несуть відповідальності за розміщену на сторонніх сайтах інформацію.

  • ЗБІР ТА ВИКОРИСТАННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

  Відправляючи особисті дані з форм на сайті, Користувач дає згоду на інформаційну та рекламну email розсилку компанії. А також на приймання дзвінків та повідомлень (SMS і прив’язані до цього номеру телефону месенджери) від співробітників MK:translations.

  Користувач має право відмовитися від рекламної розсилки, натиснувши на відповідне посилання в електронному листі та змінивши налаштування свого профілю.

  Користувач може повідомляти MK:translations про будь-які зміни в Персональних даних (вимагати видалити Персональні дані повністю або частково; вимагати не використовувати Персональні дані в рекламних та/або маркетингових цілях).

  MK: translations зберігає Персональні дані користувачів, поки це необхідно в комерційних цілях або для виконання своїх юридичних зобов’язань.

  • ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

  Уважно ознайомтеся з положеннями Політики конфіденційності, яка розміщена на сайті. MK:translations забезпечує захист персональних даних користувачів сайту відповідно до вимог законодавства України. Якщо ви не згодні з умовами Політики конфіденційності, будь ласка, не використовуйте цей сайт і/або не залишайте в формах на цьому сайті ваші персональні дані. Якщо ви вже відправили MK:translations свої персональні дані та бажаєте припинити їхнє використання, повідомте Адміністрації про це електронною поштою.

  • КОНТАКТИ

  Якщо у Вас є якісь зауваження або питання по сайту, Угоді користувача або Політиці конфіденційності, звертайтеся до нас за контактними даними, що вказані в розділі Контакти.

  Агенція перекладів

  Це вікно заявки для тих, кому потрібно терміново

  Залишайте свої дані й через кілька хвилин менеджер зв’яжеться з вами, щоб обговорити деталі проєкту

   • png png
   • png png

   * Надаючи свої дані, ви погоджуєтесь з Угодою користувача та Політикою конфіденційності