svg
svg Розрахуйте вартість
close

Форма швидкого зв’язку

Залишилися питання? Ми готові на них відповісти

  0 800 33 20 41 безкоштовно з будь-яких номерів України
  svg Замовити в 1 клік

  Переклад сайту гемблінг-тематики і багатомовний переклад мета-тегів для PariMatch

  Переклад контенту сайту (10 000 слів) англійською та узбецькою за 10 днів. Переклад мета-тегів іспанською, французькою, італійською та португальською за 24 години.

  Як це було

   
  Клієнт звернувся із запитом на переклад наповнення сайту за різними категоріями спортивних активностей з російської на англійську та узбецьку мови. Обсяг – майже 10 000 слів у 15 категоріях. Також він потребував багатомовного перекладу мета-тегів іспанською, французькою, італійською та португальською.

  • 10
   днів
  • 10000
   слів

  Нам потрібно було виконати якісний переклад контенту сайту гемблінг-тематики обсягом 10 000 слів двома мовами за 10 днів. Перекласти мета-теги чотирма мовами за 24 години.

  icon

  Прорахунок і прогноз

  Прорахунок був непростим, адже потрібен був переклад кількома мовами специфічного й об'ємного контенту з гемблінгу. До того ж, за домовленістю з клієнтом, переклад узбецькою мав бути виконаний носієм мови. І це теж додавало складності проєкту.

  icon

  Оптимізація ресурсів

  Для роботи над проєктом залучили команду перекладачів, які знаються на гемблінг-тематиці, і фахівця із SEO-просування. Також, як завжди, були залучені проєктний менеджер і редактор.

  icon

  Робочий процес

  Перед проєктним відділом стояло непросте завдання — пошук носія узбецької мови, який би хоч трохи орієнтувався в гемблінгу і ставках. Проте наші менеджери успішно впоралися і з цим завданням.

  svg
  Готові до польоту?

  Залишайте заявку і вирушайте в космос разом із MK:translations.

  svg Залишити заявку
  • 01/
   Підібрали команду перекладачів, компетентних у вузькоспеціалізованій гемблінг-тематиці.
  • 02/
   Визначили проміжні дедлайни здачі сайту і мета-тегів, аби клієнт був упевнений у дотриманні нами термінів роботи
  • 03/
   Виконали багатомовний переклад мета-тегів менш ніж за добу
  • 04/
   Виконали якісний переклад контенту сайту
  відгуки

  Найкраще про нас розкажуть самі клієнти

  Чудова робота! Вже не вперше звертаємося, і завжди задоволені результатом. І швидкість, і якість — все на найвищому рівні. Наш менеджер Марія завжди на зв'язку, і готова відповісти на всі питання. Раді співпраці!»

  photo
  Галина Поліщук
  КЕРІВНИК ВІДДІЛУ ПЕРЕКЛАДІВ RAIFFEISEN BANK AVAL

  «Терміновий і правильний переклад документа дуже допоміг нашій компанії у вирішенні несподіваної складної ситуації. Таких стислих термінів (переклад ми отримали впродовж години!) не пропонує жодна з перекладацьких компаній.»

  photo
  Бен Нун Давід
  ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР ТОВ «АЛМАЗ-ДІАМАНТ Ю»

  Звертаюся тільки до цього бюро, і ще жодного разу не пожалкувала! Розуміють із півслова, виконують свою роботу швидко і якісно. Особлива вдячність менеджеру Микиті. Вважаю, що компанії дуже пощастило, що її представляють такі професіонали! Дякую, наступного разу тільки до вас!

  photo
  Катерина Іщенко

  Мій перший досвід звернення до агентства перекладів виявився вдалим. Приємна менеджерка, Марія, відповідає оперативно і надає всю необхідну інформацію. Вузькоспеціалізований переклад був виконаний вчасно й якісно, а також досить швидко завірений у нотаріуса, і все це протягом одного дня. Рекомендую.

  photo
  Карина Малець

  Моя сім'я співпрацює з Mister Kronos уже протягом 2 років. За цей час співробітники фірми продемонстрували високу швидкість та чудову якість роботи, а також готовність піти назустріч за форс-мажорних обставин. Ми дуже вдячні компанії і рекомендуємо її кожному, кому необхідний якісний переклад!)

  photo
  Павло Харченко

  Якісна та оперативна робота, завжди можна розраховувати на цю компанію.

  photo
  Олена Горобець
  photo
  Юлія Венцковська
  CEO MK:translations

  Наша мета — дати людям можливість вести міжнародну діяльність без перешкод та кордонів.

  Розрахуйте вартість замовлення:

  Заповніть форму та прикріпіть документ ― ми повідомимо точну вартість замовлення на вашу пошту.