svg
svg Вартість перекладу
close

Форма швидкого зв’язку

Залишилися питання? Ми готові на них відповісти
 • png png
 • png png
 • png png
 • Додати файл
  png
0 800 75 15 12 бесплатно со всех номеров Украины
svg Вартість перекладу

Переклад і локалізація сайту англійською мовою для FirstCasino

Локалізація сайту (12236 слів) англійською мовою за 6 робочих днів

Як це було

 

До наших завдань входило: детальна консультація замовника щодо всіх процесів роботи, допомога у підготовці сайту до локалізації, співпраця з системним адміністратором клієнта, спільна підготовка матеріалів для перекладу і, безпосередньо, сам переклад тексту.

 • 6
  днів
 • 12236
  слів

Нашим завданням було перекласти сайт із російської мови на англійську за 6 днів.

icon

Прорахунок і прогноз

Клієнт надав текстове наповнення сайту у форматах TXT і JSON, які до прорахунку нам необхідно було «підчистити», видаливши зайві знаки і коди. Попередньо ми підтвердили, що зможемо виконати замовлення за 1 тиждень, але замовник вирішив збільшити обсяг робіт. Після нового прорахунку ми узгодили продовження дедлайну на 1 день.

icon

Прорахунок і прогноз

Для оптимізації часу ми працювали спільно з системним адміністратором замовника, а також зверталися безпосередньо до клієнта задля деталізації деяких моментів.

icon

Робочий процес

Працювали у форматі JSON (для збереження HTML-тегів) і в текстових форматах. Готові файли віддавали замовнику згідно зі встановленими проміжними дедлайнами.

svg
Готові до польоту?

Залишайте заявку і вирушайте в космос разом із MK:translations.

svg Відправити запит
 • 01/
  Проконсультували замовника і пояснили всі тонкощі локалізації сайту.
 • 02/
  Підготували сайт і всі необхідні матеріали замовника до початку локалізації.
 • 03/
  Встановили контакт із системним адміністратором клієнта і домовились про послідовність робіт.
 • 04/
  Переклали та адаптували сайт англійською мовою за 6 днів.
відгуки

Що про нас говорять наші клієнти

Чудова робота! Вже не вперше звертаємося, і завжди задоволені результатом. І швидкість, і якість — все на найвищому рівні. Наш менеджер Марія Рубан завжди на зв'язку, і готова відповісти на всі питання. Раді співпраці!»

photo
Галина Поліщук
КЕРІВНИК ВІДДІЛУ ПЕРЕКЛАДІВ RAIFFEISEN BANK AVAL

«Терміновий і правильний переклад документа дуже допоміг нашій компанії у вирішенні несподіваної складної ситуації. Таких стислих термінів (переклад ми отримали впродовж години!) не пропонує жодна з перекладацьких компаній.»

photo
Бен Нун Давід
ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР ТОВ «АЛМАЗ-ДІАМАНТ Ю»

Звертаюся тільки до цього бюро, і ще жодного разу не пожалкувала! Розуміють із півслова, виконують свою роботу швидко і якісно. Особлива вдячність менеджеру Микиті. Вважаю, що компанії дуже пощастило, що її представляють такі професіонали! Дякую, наступного разу тільки до вас!

photo
Катерина Іщенко

Мій перший досвід звернення до агентства перекладів виявився вдалим. Приємна менеджерка, Марія Рубан, відповідає оперативно і надає всю необхідну інформацію. Вузькоспеціалізований переклад був виконаний вчасно й якісно, а також досить швидко завірений у нотаріуса, і все це протягом одного дня. Рекомендую.

photo
Карина Малець

Моя сім'я співпрацює з Mister Kronos уже протягом 2 років. За цей час співробітники фірми продемонстрували високу швидкість та чудову якість роботи, а також готовність піти назустріч за форс-мажорних обставин. Ми дуже вдячні компанії і рекомендуємо її кожному, кому необхідний якісний переклад!)

photo
Павло Харченко

Якісна та оперативна робота, завжди можна розраховувати на цю компанію.

photo
Олена Горобець
Украина, Киев, Ул. Кириловская, 15а/1, офис 6
+38 (044) 221-01-19, e-mail: hi@mk-translations.ua