svg
svg Вартість перекладу
close

Форма швидкого зв’язку

Залишилися питання? Ми готові на них відповісти
 • png png
 • png png
 • png png
 • Додати файл
  png
0 800 75 15 12 бесплатно со всех номеров Украины
svg Вартість перекладу

Локалізація німецькою мовою для BetBurger

Переклад 7 статей за 1,5 дні. Робота з носіями мови

Як це було

 
Наші завдання: підбір команди перекладачів лише з носіїв мови (обов’язкова умова клієнта), якісна робота безпосередньо на платформі замовника, локалізація перекладених матеріалів уже після кінцевого ухвалення перекладів.

 • 7
  статей
 • 1.5
  дні

Клієнт потребував перекладу 7 статей у заданому форматі зі збереженням структури сайту.

icon

Прорахунок і прогноз

Перш ніж виконати прорахунок, клієнт допоміг зайти на платформу, щоб ми могли визначити весь обсяг майбутньої роботи. Завдяки правильній організації роботи, ми допомогли клієнту оптимізувати загальну вартість замовлення.

icon

Оптимізація роботи

Перекладач мав працювати безпосередньо на платформі замовника. Таким чином клієнт міг бачити та коментувати перекладений контент, а також слідкувати за швидкістю виконання роботи.

icon

Робочий процес

Під час роботи на платформі необхідно було враховувати, що вона має нестандартний формат, проте клієнт пояснив усі тонкощі та надав детальні інструкції для роботи. Це було вже не перше замовлення від BetBurger — попередній проєкт увінчався успіхом. Але важливо було мати на увазі, що раніше клієнт працював лише із затвердженими носіями мови задля збереження єдиної стилістики текстів, що задовольняла клієнта.

svg
Готові до польоту?

Залишайте заявку і вирушайте в космос разом із MK:translations.

svg Відправити запит
 • 01/
  Підібрали команду виконавців виключно із носіїв мови.
 • 02/
  Переклали статті, не порушуючи структури сайту.
 • 03/
  Ухваливши переклади, локалізували всі матеріали.
 • 04/
  Оптимізували бюджет клієнта, так як йому не потрібно було переносити текст на сайт самостійно.
відгуки

Що про нас говорять наші клієнти

Чудова робота! Вже не вперше звертаємося, і завжди задоволені результатом. І швидкість, і якість — все на найвищому рівні. Наш менеджер Марія Рубан завжди на зв'язку, і готова відповісти на всі питання. Раді співпраці!»

photo
Галина Поліщук
КЕРІВНИК ВІДДІЛУ ПЕРЕКЛАДІВ RAIFFEISEN BANK AVAL

«Терміновий і правильний переклад документа дуже допоміг нашій компанії у вирішенні несподіваної складної ситуації. Таких стислих термінів (переклад ми отримали впродовж години!) не пропонує жодна з перекладацьких компаній.»

photo
Бен Нун Давід
ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР ТОВ «АЛМАЗ-ДІАМАНТ Ю»

Звертаюся тільки до цього бюро, і ще жодного разу не пожалкувала! Розуміють із півслова, виконують свою роботу швидко і якісно. Особлива вдячність менеджеру Микиті. Вважаю, що компанії дуже пощастило, що її представляють такі професіонали! Дякую, наступного разу тільки до вас!

photo
Катерина Іщенко

Мій перший досвід звернення до агентства перекладів виявився вдалим. Приємна менеджерка, Марія Рубан, відповідає оперативно і надає всю необхідну інформацію. Вузькоспеціалізований переклад був виконаний вчасно й якісно, а також досить швидко завірений у нотаріуса, і все це протягом одного дня. Рекомендую.

photo
Карина Малець

Моя сім'я співпрацює з Mister Kronos уже протягом 2 років. За цей час співробітники фірми продемонстрували високу швидкість та чудову якість роботи, а також готовність піти назустріч за форс-мажорних обставин. Ми дуже вдячні компанії і рекомендуємо її кожному, кому необхідний якісний переклад!)

photo
Павло Харченко

Якісна та оперативна робота, завжди можна розраховувати на цю компанію.

photo
Олена Горобець
Украина, Киев, Ул. Кириловская, 15а/1, офис 6
+38 (044) 221-01-19, e-mail: hi@mk-translations.ua