svg
svg Розрахуйте вартість
close

Форма швидкого зв’язку

Залишилися питання? Ми готові на них відповісти

  0 800 33 20 41 безкоштовно з будь-яких номерів України
  svg Замовити в 1 клік

  Як заробити на NFT для «чайників»

  Julia Ventskovska
  Опубліковано
  CEO MK:TRANSLATIONS 27.01.2022
  Як заробити на NFT для «чайників»

  Мабуть, жоден ринок не викликає одночасно стільки інтересу та скептицизму, як ринок NFT. Когось приваблює легка можливість заробітку, інші не розуміють, звідки у NFT-токенів з’явилася цінність, адже вони просто демонструють право володіння онлайн-об’єктом, який можна скопіювати або завантажити безплатно.

  Щоб зрозуміти унікальність NFT ринку, потрібно заглибитись у сутність та зрозуміти, які можливості створюють токени та як заробити на NFT.

  Чому виникла потреба у NFT-токенах

  Ринок онлайн-об’єктів потребував регулювання прав власності: потрібно було виділити власника віртуального об’єкта на тлі користувачів, що скопіювали файл й зберегли його на диск. Це б дозволило законно передавати права на володіння конкретним об’єктом від власника покупцю. Поява NFT-токенів розв’язала цю проблему.

  Кожний токен є унікальним цифровим об’єктом. Завдяки тому, що вони зберігаються в реєстрах, створених за допомогою технології блокчейну, можна легко простежити всю історію токена та дізнатися про ім’я його справжнього власника на сьогодні. Ця перевага дозволяє продати як продати NFT, так і купити його на законних підставах.

  Крім об’єктів купівлі-продажу, NFT-токени можуть виконувати інші функції та виступати в ролі:

  • Квитків на концерти, спортивні змагання, виставки, кінопрем’єри;
  • Запрошення на корпоративні заходи, тематичні вечірки та презентації;
  • Членських карток у закритих клубах;
  • Купонів на знижки;
  • Бонусів, що дають певні переваги;

  і так далі.

  Ідеї про те, як заробити на NFT

  1. NFT Airdrops (дропи, роздачі)

  Це можуть бути роздачі для власників конкретних NFT або загальні роздачі від маркетів та нових блокчейн-платформ для привернення уваги. Приклад найбільшої подібної роздачі пов’язаний із криптопанками: у 2017 році роздали 5000 NFT, попросивши лише сплатити процес створення NFT та його запис у блокчейн. Нині найдешевший криптопанк коштує на ринку близько $100 тис.

  1. Створення власного NFT

  Щоб ваш об’єкт приніс бажаний прибуток, потрібно добре продумати стратегію та серйозно підійти до його створення. На маркетах лежать тисячі робіт, які нікому не потрібні. Та й без команди професіоналів новачкові не обійтися.

  1. Заробіток під час гри

  В іграх, створених на основі блокчейну, геймери одержують за свої досягнення різні NFT предмети, які потім можна продати. Приклад — онлайн-гра Axie Infinity, створена в’єтнамською студією Sky Mavis. Обсяг продажів внутрішньоігрових предметів із неї становить понад $1 млрд. Завдяки цій грі люди купують реальні будинки та мають стабільний дохід, що дозволяє не працювати.

  1. Трейдинг на маркетплейсах

  Схема проста: купуєш токени дешевше, продаєш дорожче. Про те, як продати NFT, розкажемо нижче.

  1. Стейкінг

  Це пасивний заробіток для власників токенів: вони закладають їх, забезпечуючи працездатність блокчейну. За це одержують винагороду.

  Як продати NFT

  Продати чи купити NFT-об’єкти можна на спеціалізованих платформах. Це можуть бути як маркетплейси з великим переліком категорій, так й вузькопрофільні маркети, які спеціалізуються лише на продажу об’єктів мистецтва чи ігор.

  Наприклад:

  • OpenSea — маркетплейc NFT, який використовують найчастіше для вторинних продажів.
  • SuperRare — майданчик, на якому продаються рідкісні цифрові об’єкти.
  • NiftyGateway — популярний маркет для продажу об’єктів криптомистецтва.
  • Foundation — відомий серед початківців та популярних художників майданчик. Потрапити туди можна лише з інвайтом, тобто запрошенням від учасника, який успішно продає тут.

  Читайте також

  Соціальні мережі
  Не просто присутні, а працюємо та ділимося корисним контентом

  Якщо ви не знайшли
  те, що шукали,
  не залишайте сторінку

  Просто натисніть на кнопку нижче, і ми зв'яжемося з вами, щоб проконсультувати по всіх послугах компанії.

  0 800 33 20 41 безкоштовно з будь-яких номерів України
  svg Зв'язатися з нами