svg
svg Розрахуйте вартість
close

Форма швидкого зв’язку

Залишилися питання? Ми готові на них відповісти

  0 800 33 20 41 безкоштовно з будь-яких номерів України
  svg Замовити в 1 клік

  Навіщо потрібні юридичні словники

  Julia Ventskovska
  Опубліковано
  CEO MK:TRANSLATIONS 11.04.2023
  Навіщо потрібні юридичні словники

  Юридичний словник є важливим інструментом для будь-якого фахівця з правової галузі. Він містить визначення термінів та понять, що використовуються в документах, законах та рішеннях суду.

  Незалежно від того, чи ви адвокат, студент юридичного факультету, викладач або ж досвідчений спеціаліст, юридичний словник термінів є корисним джерелом інформації для розуміння юридичних понять.

  Читайте також: Що таке нотаріальне засвідчення перекладу

  Як використовують юридичний термінологічний словник

  Ось кілька доказів тому, як юридичний словник-довідник допоможе фахівцям у їхній роботі:

  1. Розуміння юридичних термінів та понять. У правовій галузі використовуються багато спеціальних термінів та понять, які можуть бути складними для розуміння. Юридичний словник допомагає розібратися у цих термінах та розтлумачити їхнє значення.
  2. Пошук інформації. Термінологічні юридичні словники стануть корисним інструментом для пошуку додаткової інформації про конкретний термін або поняття. Він може містити джерела права, судові рішення та інші документи, які допоможуть розібратися в питанні.
  3. Допомога в написанні документів. Правові документи повинні бути точними та чіткими, і використання вірних термінів й понять є важливим елементом їхньої якості. Юридичний словник допоможе у підготовці правових документів, забезпечуючи точні визначення та правдивість.
  4. Підготовка до судових засідань. Якщо в судовому процесі використовується складна термінологія, юридичний словник-довідник підкаже значення незнайомих слів та способи їх використання. Це може мати вирішальне значення та вплинути на результати рішення суду.

  Найпопулярніші юридичні словники

  Розглянемо перелік юридичних словників, які допоможуть уникнути непорозумінь, та помилок в роботі у всіх, хто стикається з правовою галуззю.

  Тлумачний словник, що містить понад 10 000 термінів та юридичних визначень, які вживаються в правовій сфері Великої Британії та інших країнах світу. Він складається з різних розділів, таких як кримінальне право, цивільне право, трудове право та інші. Кожний термін супроводжується коротким визначенням та прикладами вживання в контексті.

  Крім того, юридичний словник містить розділ з англійської граматики та стильового оформлення, що допомагає користувачам покращити свої навички письма та використовувати правильну лексику в юридичних документах.

  Онлайн-ресурс, що містить безплатний юридичний словник термінів, поданих зрозумілою та простою мовою. Словник включає понад 4 000 термінів, які охоплюють різні галузі права, зокрема цивільне право, кримінальне право, право землекористування та нерухомості, сімейне право, право власності та багато інших.

  Більшість термінів містять приклади вживання в реальних ситуаціях, що робить словник корисним не тільки для юристів, а й для широкого загалу людей, які прагнуть розуміння правової термінології. Є можливість пошуку слів за алфавітом.

  Словник, що створений В.І. Карабаном, містить тлумачення більше ніж 15 000 юридичних термінів, зокрема з цивільного, кримінального та адміністративного права, а також з інших галузей права. Кожний термін супроводжується визначенням, яке охоплює його сутність та відповідність до конкретної галузі, а також прикладами вживання в реальних ситуаціях.

  Юридичний термінологічний словник буде корисним для українських юристів, студентів правознавства, перекладачів та всіх, хто має потребу у професійному перекладі та тлумаченні юридичних термінів англійською мовою.

  Глосарій створений Радою Європи й містить тлумачення більше ніж 500 термінів, що використовуються у тексті Конвенції з прав людини. Тут вказані тлумачення термінів англійською мовою та їхній переклад на українську. Кожне тлумачення супроводжується відповідними коментарями та прикладами вживання терміну в реальних ситуаціях, що дозволяє зрозуміти його значення та використання у правовому контексті.

  Глосарій стане в пригоді студентам та фахівцям з правових питань, які займаються вивченням та застосуванням Європейської конвенції з прав людини, а також для перекладачів та інших фахівців, що працюють з текстами міжнародного права.

  Словник є зібранням термінів та визначень, пов’язаних із запобіганням та протидією легалізації (відмиванню) доходів від злочинної діяльності, фінансуванням тероризму та поширення зброї масового знищення й корупції. Він має на меті забезпечити однозначне розуміння цих термінів та уніфікувати їх використання.

  Цей юридичний словник стане в пригоді для роботи в різних галузях, таких як правоохоронна діяльність, фінансовий моніторинг, банківська діяльність, міжнародний бізнес, державна політика, міжнародна співпраця та інші. Ресурс містить корисну інформацію для правознавців, експертів з питань протидії корупції, громадських активістів та всіх, хто зацікавлений у зменшенні рівня корупції у своїй країні та у світі загалом.

  Це офіційний юридичний термінологічний словник США, що розміщений на вебсайті uscourts.gov. Він містить визначення більш ніж 4 000 термінів, які використовуються в американському правосудді.

  Глосарій пропонує короткі та зрозумілі визначення для кожного терміну та охоплює всі аспекти юридичної галузі, включаючи кримінальне, громадянське та адміністративне право. Він може бути корисним для студентів права, адвокатів, суддів та інших фахівців з юридичної галузі, а також для осіб, які бажають зрозуміти правові терміни, які використовуються в американській судовій системі.

  Як бачите, юридичні словники можуть стати незамінним джерелом інформації для будь-якого юриста, незалежно від рівня його кваліфікації та галузі. Вони допоможуть зрозуміти складні терміни та поняття, швидко знайти необхідну інформацію та забезпечують точність й чіткість у підготовці правових документів та судових засідань.

  Читайте також: Як перекладацькі компанії допомагають українському бізнесу: 5 кейсів з нашої практики

  Читайте також

  Соціальні мережі
  Не просто присутні, а працюємо та ділимося корисним контентом

  Якщо ви не знайшли
  те, що шукали,
  не залишайте сторінку

  Просто натисніть на кнопку нижче, і ми зв'яжемося з вами, щоб проконсультувати по всіх послугах компанії.

  0 800 33 20 41 безкоштовно з будь-яких номерів України
  svg Зв'язатися з нами